سوالات متداول کاربران

تقویم

به قسمت ساخت تقویم رفته و پس از دیدن ویدیو های آموزشی تقویم خود را بسازید.

شما یک تقویم رومیزی 18 در 18 به همراه پایه ای که انتخاب کردید را دریافت میکنید.

بعد از سفارش تقویم شما در شهرستان بین 5 تا 7 روز کاری و با پست تحویل می شود و در تهران بین 2 تا 3 روز کاری با پیک تحویل می شود.

با توجه به سفارشی بودن محصولات پرداخت در محل نداریم.

با توجه به اینکه کلیه مراحل ساخت و چاپ و ارسال به صورت اتومات و سیستماتیک انجام می شود کلیه عکسها و مطالب شما به صورت محرمانه بوده و شما اولین نفری هستید که تقویم خود را می بینید.

جنس صفحات کاغذ گلاسه 250 گرم با استند پلکسی و پایه های ام دی اف و یا چوبی می باشد.

بله کلیه محصولات به سراسر ایران ارسال می گردد.

از آنجایی که تقویم شما به صورت اختصاصی و فقط برای شما چاپ می شود امکان باز پس گیری یا لغو سفارش بعد از تولید وجود ندارد تنها در موارد زیر امکان باز پس گیری وجود دارد: اشتباه تولید تقویم از سمت گروه پکادو شامل:چاپ نامناسب صفحات، شکستن پایه یا استند، تقویم اشتباهی، آسیب تقویم در هنگام ارسال، نبودن بعضی صفحات، ترتیب اشتباه صفحات.
لطفا در صورت مشاهده این موارد سریعا با ما تماس بگیرید.

شما مستقیما به درگاه اصلی بانک متصل می شوید و پرداخت به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

شما می توانید با زدن دکمه خرید قسمت "ثبت اطلاعات سفارش" را تکمیل کنید و سپس مبلغ نهایی را به شماره 5022291015382904 محمد مهدی شبپیرای واریز نمایید.سپس نام و نام خانوادگی و شماره تلفنی که با آن ثبت نام نموده اید را برای ما ارسال کنید.دقت کنید حتما پیگیری بفرمایید که سفارش شما توسط همکاران ما ثبت شده و کد سفارشتان برایتان ارسال گردد. شروع زمان ارسال از زمان تحویل کد سفارش محاسبه می گردد .

پک کادو

به قسمت ساخت پک هدیه رفته و پس از دیدن ویدیو های آموزشی پک هدیه خود را بسازید.

بعد از سفارش پک هدیه شما در شهرستان بین 4 تا 5 روز کاری و با پست تحویل می شود و در تهران بین 1 تا 2 روز کاری با پیک تحویل می شود و در صورت تحویل فوری سه ساعته فقط برای تهران تحویل خواهد شد..

شما دقیقا همان چیزی را دریافت خواهید کرد که عکس آن را هنگام سفارش دیده اید.

بعد از انتخاب نوع ساک دستی توسط شما کل پک هدیه داخل کیسه های حباب دار (ضربه گیر) قرار گرفته و داخل کارتن پستی برای شما ارسال می گردد.

بله شما ابتدا بایستی ثبت نام کنید تا پنل شما ساخته شود و تغییراتی که انجام می دهید همیشه در پنل کاربری و سبد خریدتان ذخیره بماند.

با شماره تلفن یا ایمیل و رمزی که موقع ثبت نام داده اید از بخش ورود وارد شوید و اگر قبلا در سایت بوکادو ثبت نام کرده اید با همان شماره تلفن یا ایمیل و رمز خود وارد شوید.

روی دکمه فراموشی رمز بزنید رمز عبور به تلفن همراهتان ارسال می گردد.